Przejdź do treści

Koszula męska dla stylowego pana

  • przez
mężczyzna w koszuli i szelkach

Koszule męskie muszą znaleźć się w każdej męskiej garderobie. Idealnie bowiem sprawdzają się do pracy, na spotkania biznesowe oraz na ważne uroczystości rodzinne.

Dobrze jest mieć w garderobie kilka świetnych jakościowo koszul, które będą ponadczasowe i uniwersalne do każdej stylizacji. Na co zwrócić uwagę podczas jej zakupu? Poniżej kilka, cennych wskazówek.

Ponadczasowe męskie koszule

Koszula męska powinna być dobrze dopasowana do sylwetki. Panowie, którzy chcą podkreślić swoje ciało mogą wybrać koszule slim fit o ładnie zaznaczonej talii. Ci, którzy chcą ukryć brzuszek lub wystające biodra mogą wybrać wersje klasyczną (prostą), która świetnie wygląda włożona w spodnie.

Ile kosztują męskie koszule?

Koszule męskie mają bardzo zróżnicowane ceny. W zależności od marki, materiału, z którego jest wykonana taka koszula, oraz modelu – cena ich waha się od około 100 zł do nawet 1000 zł. Koszule od światowych producentów potrafią kosztować nawet więcej, lecz ich jest zazwyczaj tylko kilka sztuk z danego rozmiaru, więc prawdopodobieństwo spotkania znajomego w takiej samej koszuli jest niewielkie.

Koszule sportowe

Koszule sportowe cieszą się zainteresowaniem u panów, tak samo jak te eleganckie modele. One sprawdzają się przy tych casualowych, codziennych stylizacjach najlepiej. Spokojnie można je założyć do jeansów, dopasowanych marynarek a nawet do typowo letnich szortów. Zdecydowanie taką koszulę warto mieć w swojej szafie.