Przejdź do treści

Idealny fason dla ciebie

  • przez

Są tacy panowie, którzy za nimi nie przepadają i tacy, którzy zakładają je zarówno na co dzień jak i na różne okazje, bo popularne koszule męskie to wiele możliwości.

Dla każdego koszula

Warto zacząć od tego, że koszula dzisiaj ma tak wiele rodzajów, wykonywany jest z tak wielu tkanin i ma tyle fasonów, kolorów i wzorów, że chyba każdy przedstawiciel płci męskiej powinien bez problemu wybrać coś dla siebie. Zanim jednak ktoś sięgnie po daną koszulę męską  warto zastanowić się z czym będzie ją zakładał, do czego i na jakie okoliczności.

Z marynarką lub krawatem

Są oczywiście takie koszule, te przeznaczone specjalnie do garniturów, które mają wąskie zastosowanie. Jest jednak jeszcze cała masa innych modeli, które dopasować można do jeansów, do spodni materiałowych, a także do dresowych, chociaż w tym ostatnim przypadku musi mieć ona zdecydowanie sportowy charakter. Można do nich zakładać krawaty, chociaż nie jest to konieczne, w zależności od okoliczności krawat może mieć nawet ciekawe lub śmieszne wzorki. Wielu panów preferuje też kamizelki, czy po prostu koszule rozpięte przy szyi w duecie ze marynarką o sportowym charakterze.

Mówi się, że w koszuli i garniturze każdy mężczyzna wygląda dobrze, do pełni szczęścia musi być ona jednak jeszcze dobrze dopasowana i dobrana kolorystycznie. Wówczas sukces mamy murowany