Ważny wybór-kurtka męska zimowa

  • przez

Wbrew pozorom panowie bardzo chętnie podążają za trendami i chcą być na czasie, zwłaszcza jeżeli wybierają takie rzeczy jak chociażby kurtka męska zimowa, a mają tutaj spore pole do popisu.

Sięgnij po turkus lub róż

Wielu mężczyzn wciąż stawia na klasykę i wybiera uniwersalne, czarne kurtki, które z pewno będą im pasowały do każdego rodzaju obuwia, a także do każdego szalika i każdej czapki. Jest to rozwiązanie bardzo wygodne i bezpieczne, dlatego też zawsze cieszy się dużym zainteresowaniem. Są jednak również tacy panowie, którzy z kolei nie boją się wyzwań i zabawy z modą i na przykład w tym sezonie sięgają po kurtki zimowe męskie połyskujące, które na pewno przyciągają wzrok i wyróżniają z tłumu. Znajdziemy wiele takich modeli, gdzie to właśnie kolor jest dominujący, wśród nich jest chociażby złoto, srebro, turkus czy róż.

W poszukiwaniu ideału

Co jeszcze wybierają odważni panowie? Dużym zainteresowaniem cieszą się te męskie kurtki zimowe, które mają kaptury z futrem, różne nietypowe aplikacje czy wzory. W tym sezonie modne jest wszystko, co ma deseń moro, w tym również zimowe okrycia wierzchnie. Pamiętajmy o tym, że dla mężczyzny taka kurtka musi być przede wszystkim funkcjonalna, czyli powinna posiadać wspomniany kaptur, kieszenie wewnętrzne i zewnętrzne, najlepiej zamykane za zamek, a także być przeciwdeszczowa, mieć osłonę podbródka i jeszcze zamki odprowadzające wodę. Są to więc nie lada wymagania, które jednak nie każda kurtka może spełnić, dlatego poszukiwanie ideału może czasami trochę potrwać.