Moda męska na jesień 2018

  • przez
odzież męska

Jak ubrać się tej jesieni? Nie będzie łatwo – pogoda jest w tym roku zaskakująco zmienna. Trzeba będzie więc wyposażyć się w ubrania lekkie i przewiewne, ale także i takie, które będą odpowiednie, kiedy już zrobi się znacząco chłodniej.

Jesienią potrafi być bardzo zimno, a z pomocą przychodzą wełniane, klasyczne czapki. Chociaż mogą one kojarzyć się z modą męską dla młodzieży, w rzeczywistości nie musi tak być. Są bardzo ładne i z pewnością da się je połączyć z klasycznym, dojrzałym stylem mężczyzny. Odzież męska Dstreet w tym względzie jest dość zróżnicowana. Istnieje wiele modeli tychże czapek, a nosić je, to nie wstyd!

odzież męskaNakrycie głowy już mamy, ale co z odzieżą wierzchnią?

Jeśli nie jesteśmy odporni na jesienny chłód i bardzo szybko zaczyna doskwierać nam jesienna pogoda, idealnym zamiennikiem koszulek, będą koszulę. Klasycznie, w kratę, lub modnie i odważnie, w orientalne wzory.
W przypadku tej odważniejszej opcji, idealnie pasował będzie płaszcz lub marynarka. Prosta, ale nowoczesna i elegancka.

Jakie spodnie idealnie sprawdzą się tego sezonu?

Moda męska rozwija się coraz bardziej, a mężczyźni mają do wyboru coraz to więcej opcji. I tutaj ponownie, możemy przyodziać się klasycznie, w ciemne spodnie, o kroju „fit”, albo w coś bardziej ekstrawaganckiego. Na rynek weszły charakterystyczne, rozszerzane spodnie, modne szczególnie w Japonii. Być może chinosy – idealnie połączą się z marynarką.

Jeśli mowa o butach, tutaj istnieje swego rodzaju dowolność. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby buty, które wykorzystywane były w lecie, wykorzystać i teraz. Jednakże, w późniejszym okresie, bardziej eleganckie i ciepłe obuwie, takie jak trzewiki, sprawdzi się idealnie. W modzie męskiej wypadają one od lat bardzo dobrze.