Dresy męskie – obecne trendy

  • przez

W modzie powracają trendy lat 90-tych i widać to również w przypadku dresów męskich. Każdy ma w swojej szafie przynajmniej jeden dres, nie ważne jak często uprawia sport. Jest to po prostu najwygodniejszy strój, w który chętnie wskakuje się po pracy. Ci, którzy nie chcą być na bakier z panującymi trendami, dbają również o to, by ich dresy miały modne kroje i wzory.

Dresy męskie z paskami – klasyka ciągle modna

Dresy męskie z paskami wylansowane w latach 90-tych przez jedną z czołowych firm odzieżowych, zostały przejęte w innej formie przez konkurencje. Są ciągle modne i chętnie wybierane przez mężczyzn w różnym wieku. Niektórzy noszą je również na co dzień do casualowych stylizacji.

Dresy męskie typu jogger – uniwersalny krój

Dresy męskie z obniżonym krokiem i ściągaczami w pasie, a także na nogawkach są obecnie jednym z najbardziej modnych krojów dresów. Często wyposażone są w kieszenie na zamek. Niektóre z nich przypominają tradycyjne spodnie bojówki.

Dresy męskie – modne desenie

Modny jest styl militarny, dlatego dresy moro są jednymi z częściej wybieranych modeli. Przeznaczone są dla mężczyzn którzy chcą się wyróżnić, zwłaszcza, wybierając inny niż klasyczny kolor militarnego wzoru. Można znaleźć kamuflujący wzór na dresach męskich w wielu barwach, m.in. czerwonej czy zielonej. Modne są również dresy męskie w wersji baseballowej z dużymi liczbami i napisami. Jednym z trendów są również dresy dwukolorowe w kontrastujących barwach. Każdy mężczyzna z pośród szerokiej oferty z pewnością znajdzie coś odpowiedniego dla siebie