Marynarki męskie – dobór koloru

  • przez

Marynarki męskie są podzielone na wiele kolorów, dlatego zainteresowani mężczyźni będą mogli dobrać dla siebie optymalny, najlepiej pasujący. Największą popularnością cieszą się obecnie marynarki w kolorach niebieskim oraz granatowym, gdyż dopasować można je do wielu stylizacji. Mężczyzna prezentuje się w nich wyśmienicie.

Jednak należy pamiętać, że czarna marynarka kojarzy się z oficjalnymi eventami i uroczystościami – jak przyjęcia, pogrzeby czy śluby. Na szczęście marynarki męskie wychodzą z cienia i coraz częściej można zobaczyć panów w kolorowych marynarkach, nawet w czasie oficjalnych imprezach.

W doborze koloru marynarki męskiej należy kierować przede wszystkim jej przeznaczeniem, czyli gdzie będziemy ją nosić. Jeśli kupowana marynarkę do pracy, wtedy bardziej wskazane są raczej stosowane, ciemne kolory. Podobnie w przypadku dużych uroczystości – zalecane są marynarki ciemne, najczęściej czarne lub granatowe, rzadziej szare czy grafitowe.

W przypadku marynarek do codziennego użytku – obowiązuje pełna dowolność i swoboda, należy dobrać kolor, który najlepiej pasuje do osobowości.

Marynarki męskie to prosty sposób na elegancki i stylowy wygląd. W dobrze dobranej marynarce każdy mężczyzna wygląda świetnie, a idealnie dopasowany fason i rozmiar podkreśla sylwetkę i dodaje pewności siebie. Marynarka męska to idealny sposób na świetny wygląd bez względu na wiek.